Michał Chyrek

Poznajmy się

Doświadczenie zdobywałem zarówno w agencjach, jak i współpracując bezpośrdnio z klientami z całego świata. Miałem okazję projektować dla dużych marek: KFC, Amrest, Technics, ABB, Randstad. Wykonywałem również projekty dla instytucji z sektora bankowego oraz rządowego w Polsce.

Obecnie prowadzę studio projektowe w Bydgoszczy. Doradzam i przygotowuję dopasowane rozwiązania dla firm, startupów, agencji, a także klientów indywidualnych. Jako projekt poboczny, razem z 5 utalentowanymi osobami założyliśmy startup - Mobigol. Jest to olbrzymia baza statystyk piłkarskich z Polskich lig, na każdym poziomie rozgrywek.

Lubię szachy i sporty walki, w szczególności ju-jitsu. Oba te sporty są bardzo zbliżone do siebie. Uczą własnych ograniczeń oraz przewidywania nadchodzących ruchów. A także rozważania decyzji krok po kroku, co ma spore zastosowanie w projektowaniu.

Skontaktuj się! Linkedin CV

Co mnie wyróżnia?

Analityczny umysł

Ukończyłem studia techniczne co ułatwia mi zrozumienie i zagłębienie się w bardziej złożone tematy. Projektując staram się zrozumieć biznes klienta.

Praca zdalna

Posiadam ponad 10 lat doświadczenia w pracy zdalnej z klientami z całego świata. Przez ten czas, udało mi się wypracować własny proces projektowy.

Eksperymentowanie

Lubie analizować rożne rozwiązania, poznawać nowe rzeczy oraz zagłębiać się w dany temat. Staram się rozwiązywać problemy kreatywnie.

Jak projektuję?

Makiety oraz projekty graficzne przygotowuję w Adobe XD. Zaletą tego jest szybsze i płynniejsze przechodzenie pomiędzy tymi 2 etapami. Do analizy i researchu wykorzystuję plugin whiteboard z szablonami canvasów, person itp. Pracuję z design systemami i sam je tworzę.

W projektach używam 8pt grid. Pozwala mi to na zachowanie lepszej spójności oraz proporcji. Potrafię dobrze argumentować swoje decyzje projektowe. Znam podstawy html/css przez co mam na uwadze ograniczenia i łatwiej jest mi walidować wdrożone już rozwiązania. Przygotowuję link ze wszystkimi zasobami i stylami - co znacząco skraca czas pracy deweloperów.

Poza ołówkiem, markerami, sticki notes i dużą ilością papieru - poniżej lista najpopularniejszych narzędzi z jakich korzystam w pracy: